Wybierz coś dla siebie

Healthy Center by Ann

W zależności od celu i możliwości klienta układany jest program treningowy, który w jak najbardziej efektywny sposób prowadzi do realizacji celów klienta, uwzględniając wysokie zaangażowanie podopiecznego (stosowanie diety, regularność treningów, stały kontakt z trenerem).

Serię treningów personalnych najlepiej rozpocząć od "pierwszego treningu personalnego", na którym odbywa się rozmowa (wywiad zdrowotny, żywieniowy, określenie celów). Następnie część treningowa, krótki trening sprawdzający ogólną sprawność, wzorce ruchowe, określenie patologii w aparacie ruchu (problemy kostno-stawowe, mięśniowe, techniczne).

Oferujemy również Plan treningowy wraz z konsultacją i treningiem - podczas konsultacji z trenerem, na podstawie przeprowadzonego wywiadu, zostanie ułożony indywidualny plan treningowy. W cenę wliczona jest godzinna jednostka treningowa, podczas której będą analizowane postępu zawodnika oraz wskazywane dalsze założenia treningowe. Każda jednostka treningowa będzie monitorowana przez trenera oraz konsultowana online.

Cennik:

 • Trening personalny - 200zł-250zł / 60min
 • Plan treningowy wraz z konsultacją i treningiem - 600zł
 • Pierwszy trening personalny - 300zł / 90min
 • Grupowe zajęcia fitness - 39zł / 1 wejście

Joga uczy przede wszystkim tego jak dbać o swoje ciało, pozwala czuć się lepiej, lżej, bardziej komfortowo oraz poczuć swoje ciało, ograniczenia i nauczył się z nimi mądrze pracować. Komfort ciała pozwala odzyskać lub odnaleźć spokój ducha i balans w życiu. Staramy się również zrozumieć jak ważny jest oddech i świadoma praca z nim.

Joga klasyczna (hatha joga), joga dynamiczna (vinyasa), joga funkcjonalna (jako np. uzupełnienie treningu biegowego).

Cennik:

 • Zajęcia indywidualne - 200zł / 60min
 • Zajęcia grupowe - 39zł / 1 wejście

Podczas treningu opracowujemy program rehabilitacyjno-treningowy pod kątem przywrócenia pełnej sprawności funkcjonalnej po kontuzji. Również dobieramy program profilaktyczny pozwalający uniknąć urazów w przyszłości wszystko z uwzględnieniem specyfiki ruchu i dyscypliny jaką uprawia zawodnik.

Cennik:

 • Trening funkcjonalny medyczny - 200zł / 60min

Trening przygotowania motorycznego opiera się na podniesieniu na wyższy poziom takich cech jak: siła, szybkość, wytrzymałość, dynamika, gibkość, stabilizacja, koordynacja. Uwzględnia specyfikę sportów indywidualnych jak i zespołowych. Treningi jest indywidualny i odbywa się na salce pod okiem profesjonalnego trenera.

Cennik:

 • Pierwszy trening przygotowania motorycznego - 300zł / 90min
 • Trening przygotowania motorycznego - 250zł / 60min
 • Pakiet 10 treningów przygotowania motorycznego - 2000zł

Współpraca z Mateuszem Jasińskim, zaczyna się od przeprowadzenia szczegółowego wywiad nt. trybu życia podopiecznego, celów, preferencji. Po uzyskaniu najistotniejszych informacji, układa rekomendowaną ścieżkę rozwoju, którą monitoruję i weryfikuję na bieżąco będąc w kontakcie telefonicznym, mailowym oraz osobistym. W swojej praktyce bazuje na konceptach z pogranicza kalisteniki, boksu, improwizacji, jogi i szeroko pojętego ruchu, którego nie da się włożyć w jakiekolwiek schematy. Wierzy, że fundamentem procesu rozwoju powinna być zabawa, dlatego treningi Movment z Mateuszem to nie tylko praca z samym sobą - to przede wszystkim zabawa w odkrywanie samego siebie.

Pierwsza wizyta trwa 90 minut i jest skoncentrowana głównie wokół przeprowadzenia wywiadu z podopiecznym oraz przeprowadzeniu testu diagnostycznego dzięki któremu jesteśmy w stanie nakreślić kierunek rozwoju oraz wskazać słabe obszary w ciele. 

Cennik:

 • Pierwszy trening Movment - 300zł / 90min
 • Trening Movment - 200zł / 60min
 • Pakiet 10 treningów Movment - 1800zł

Trening wykonany pod okiem specjalisty.

Cennik:

 • Trening biegowy pod okiem trenera - 150zł / 60min

Elektrostymulacja mięśni to najbardziej efektywna metoda treningowa, rehabilitacyjna i ogólnorozwojowa XXI wieku. Polega na stymulacji impulsami prądu stałego i zmiennego o niskiej częstotliwości nawet do 14 partii mięśniowych jednocześnie.

Cennik:

 • Trening EMS - 200zł / 60min
02

Healthy Center

na Instagramie

Kontakt, zapisy

+48 22 875 45 54

office@healthycenterbyann.com

Lokalizacja

ul. Czyżewska 7
02-908 Warszawa

Godziny otwarcia

pon.-pt. godz.: 8-20
sob. godz.: 9-14

Masz pytanie?