.01.

Misja

Grupa doświadczonych specjalistów pod wodzą Anny Lewandowskiej z obszarów dietetyki i treningu personalnego, poprowadzą Cię w bezpiecznej drodze do zdrowego i aktywnego życia. Nie zapominamy o treningu motywacyjnym i edukacji, bo wiemy, że zmiana nawyków musi być w pełni świadomym i trwałym procesem. Dzięki temu będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem, sprawnym i wydajnym ciałem oraz poprawą efektywności w życiu osobistym, a także zawodowym.

.02.

Wartości

Fundamentem naszych działań jest indywidualne podejście do każdego z podopiecznych i systematyczna, ale również bezpieczna praca nad wyznaczonym celem. Dbamy w ten sposób o rozwój Twojej wiedzy i świadomości na temat funkcjonowania Twojego organizmu. A to wpływa bezpośrednio na równowagę między Twoim ciałem a umysłem.

.03.

Społeczna odpowiedzialność

Stworzyliśmy Healthy Center by Ann, żeby dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Chcemy edukować i promować zdrowy styl życia wśród osób, które są otwarte na zmiany oraz potrzebują wsparcia we wdrażaniu i utrzymywaniu swoich zdrowych nawyków. Nie bój się zmian w swoim życiu.