Wybierz coś dla siebie

Healthy Center by Ann

W zależności od celu i możliwości klienta układany jest program treningowy, który w jak najbardziej efektywny sposób prowadzi do realizacji celów klienta, uwzględniając wysokie zaangażowanie podopiecznego (stosowanie diety, regularność treningów, stały kontakt z trenerem).

Serię treningów personalnych najlepiej rozpocząć od "pierwszego treningu personalnego", na którym odbywa się rozmowa (wywiad zdrowotny, żywieniowy, określenie celów). Następnie część treningowa, krótki trening sprawdzający ogólną sprawność, wzorce ruchowe, określenie patologii w aparacie ruchu (problemy kostno-stawowe, mięśniowe, techniczne).

Oferujemy również Plan treningowy wraz z konsultacją i treningiem - podczas konsultacji z trenerem, na podstawie przeprowadzonego wywiadu, zostanie ułożony indywidualny plan treningowy. W cenę wliczona jest godzinna jednostka treningowa, podczas której będą analizowane postępu zawodnika oraz wskazywane dalsze założenia treningowe. Każda jednostka treningowa będzie monitorowana przez trenera oraz konsultowana online.

Cennik:

 • 1 trening personalny - 200 zł / 60 min
 • Pakiet 10 treningów personalnych - 1800 zł
 • 1 trening personalny jogi - 200 zł / 90 min
 • Plan treningowy wraz z konsultacją i treningiem - 600 zł
Zapisz się

Ciąża to czas, w którym szczególnie ważna jest dbałość o zdrowie. Wymaga nie tylko zmiany niektórych dotychczasowych nawyków, ale również modyfikacji stosowanego do tej pory planu treningowego.

Trening personalny dla kobiet w ciąży przystosowywany jest do etapu ciąży i koncentruje się przede wszystkim na utrzymaniu kondycji oraz na wzmacnianiu siły mięśni, które w tym okresie ulegają osłabieniu. Odpowiednio zaplanowana i prowadzona gimnastyka wpływa na poprawę samopoczucia przyszłej mamy, skutecznie łagodząc typowe ciążowe dolegliwości takie jak bolesność kręgosłupa, usprawniają trawienie i łagodzą zaparcia, a także niwelują poczucie zmęczenia. Ponadto poprawiają funkcjonowanie układu oddechowego oraz krwionośnego, przez co ułatwiają ciężarnej zniesienie wysiłku związanego z ciążą oraz porodem. Ważną zaletą treningu w ciąży jest również zapobieganie nadmiernemu przyrostowi wagi oraz szybsze odzyskiwanie sprawności w okresie połogu.

Cennik:

 • 1 trening personalny - 200 zł / 60 min
 • Pakiet 10 treningów personalnych - 1800 zł
Zapisz się

Powrót do pełnej sprawności fizycznej po ciąży to trudny proces. Wymaga czasu i specjalistycznej wiedzy. Doświadczenie w trenowaniu kobiet w ciąży i po porodzie, dostarczyły nam solidnej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Program treningowy to prawidłowa, bo bezpieczna i efektywna, ścieżka powrotu do aktywności fizycznej po porodzie. Podążając zgodnie z programem układamy idealnie dopasowany do potrzeb każdej kobiety plan treningowy biorąc pod uwagę takie indywidualne czynniki jak metoda i przebieg porodu, historia treningowa w przed i w trakcie ciąży, dolegliwości pozostawione przez ciążę.

Cennik:

 • 1 trening personalny - 200 zł / 60 min
 • Pakiet 10 treningów personalnych - 1800 zł
Zapisz się

Zajęcia grupowe fitness są dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas w gronie osób, które wzajemnie motywują się do działania. To energetyczny trening, ale również świetna okazja do spotkania z przyjaciółmi i poznania nowych osób. Nasze treningi grupowe fitness to wzmacnianie mięśni całego ciała, poprawa kondycji i wydolności, ale również treningi mentalne, czyli joga i pilates.

Cennik:

 • 1 wejście na zajęcia fitness - 39 zł / 60 min
 • 4 wejścia na zajęcia fitness - 120 zł / 30 dni
 • Karnet OPEN - 369 zł / 30 dni
Zapisz się

Podczas treningu opracowujemy program rehabilitacyjno-treningowy pod kątem przywrócenia pełnej sprawności funkcjonalnej po kontuzji. Również dobieramy program profilaktyczny pozwalający uniknąć urazów w przyszłości wszystko z uwzględnieniem specyfiki ruchu i dyscypliny jaką uprawia zawodnik.

Cennik:

 • Trening funkcjonalny medyczny - 200 zł / 60 min
Zapisz się

Trening przygotowania motorycznego opiera się na podniesieniu na wyższy poziom takich cech jak: siła, szybkość, wytrzymałość, dynamika, gibkość, stabilizacja, koordynacja. Uwzględnia specyfikę sportów indywidualnych jak i zespołowych. Treningi jest indywidualny i odbywa się na salce pod okiem profesjonalnego trenera.

Cennik:

 • 1 trening personalny - 200 zł / 60 min
 • Pakiet 10 treningów personalnych - 1800 zł
Zapisz się

Zapoznanie z trenerem oraz ofertą współpracy, analiza techniki biegu, sprawności oraz poprawności wykonania danych ćwiczeń.

Cennik:

 • 1 trening biegowy pod okiem trenera - 150 zł
Zapisz się

Pakiet obejmuje miesięczną opiekę trenerską, stały kontakt telefoniczny lub mailowy z trenerem i indywidualny plan treningowy przesyłany z tygodnia na tydzień.

Cennik:

 • Pakiet 3 treningów biegowych pod okiem trenera - 400 zł
Zapisz się

Pakiet obejmuje opieki 2 miesiące opieki trenerskiej, stały kontakt telefoniczny i mailowy z trenerem, indywidualny plan treningowy przesyłany z tygodnia na tydzień oraz 20% zniżki na produkty Nike w sklepie FORPRO na okres współpracy.

Cennik:

 • Pakiet 10 treningów biegowych pod okiem trenera - 1200 zł
Zapisz się

Skierowany do osób, które chcą poprawić swoją kondycję, wyniki lub przygotować się do określonych zawodów. Po rozmowie z trenerem (mail, telefon, skype) opracujemy miesięczny plan treningowy, który będzie do Ciebie przesyłany tydzień po tygodniu.

Cennik:

 • Miesięczny plan treningowy online - 250 zł
Zapisz się

Trening mający na celu nauczyć Cię prawidłowego korzystania z rollera, rozluźnić napięcie mięśniowe i przyspieszyć regenerację organizmu. Dzięki testom funkcjonalnym Trener oceni miejsca, w których napięcie mięśniowe jest największe i przy pomocy sprzętu Blackroll pomoże je rozluźnić.

Cennik:

 • Trening Blackroll - 100 zł
Zapisz się

Elektrostymulacja mięśni to najbardziej efektywna metoda treningowa, rehabilitacyjna i ogólnorozwojowa XXI wieku. Polega na stymulacji impulsami prądu stałego i zmiennego o niskiej częstotliwości nawet do 14 partii mięśniowych jednocześnie.

Cennik:

 • Trening EMS - 200 zł / 60 min
Zapisz się
02

Healthy Center

na Instagramie

Kontakt, zapisy

+48 22 875 45 54

office@healthycenterbyann.com

Lokalizacja

ul. Czyżewska 7
02-908 Warszawa

Godziny otwarcia

pon.-pt. godz.: 8-20
sob. godz.: 9-14

Masz pytanie?